Новини

11 жовтня 2020 року учасники учнівського самоврядування долучились до “Фестивалю думок: вір і дій”, що відбувався у мальовничому місті Сколе. 

Дякуємо Громадській ініціативі "Збережемо наш зарінок" та CYM - Спілка Української Молоді - Carteret, NJ за організацію та співпрацю.

31 січня 2020 року відбулось нагородження переможців ХІІІ районного медіа-фесту "Інформаційний простір. Учнівські ЗМІ". Команда нашого прес-центру здобула перемогу в номінаціях:

-"Найрізноманітніше жанрове наповнення учнівської газети";

-"Найкраща мультимедійна презентація учнівської редакції і радіопередачі".

Дякуємо всім, хто долучається до творення нашого інформаційного простору.

17 жовтня 2019 року учасники учнівського самоврядування Львівської правничої гімназії відвідали Навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая. Учні погралися з дітьми, весело та активно провели час.

 Дякуємо за теплу зустріч, сповнену усмішок та обіймів.

7 листопада 2019 року  учасники учнівського самоврядування відвідали комунальну ветеринарну клініку ЛКП “Лев”. Учні довідались, як доглядають за покинутими домашніми улюбленцями, познайомились з тваринами, які зараз перебувають в установі. Також дізнались, що всі охочі можуть поволонтерити, вигулюючи тварин, а також безплатно забрати одного із улюбленців додому.

Дякуємо за цікаву зустріч!

13 вересня 2019 року відбулись вибори учнівського самоврядування. На перервах учасники презентували свої програми та мали змогу відповісти на питання виборців. В результаті голосування новим головою учнівського самоврядування став гімназист VII(11)-Б класу - Марко Олексій, а його заступницею - гімназистка V(10) -Б класу - Шимків Надія.

Вітаємо і бажаємо самоврядуванню вдалої роботи цього року!