Новини

18 жовтня 2022 року учнівське самоврядування організувало третій LeaDay. 

LeaDay - день розвитку лідерських навичок гімназистів, під час якого випускники гімназії діляться своїм досвідом з учнями. Цьогоріч учні дізнались про проектний менеджмент від Миколи Апетика, Пласт і рух до дорослішання від Ярослава Булишина та основи тайм-менеджменту від Надії Шимків.

Дякуємо учасникам та організаторам! А також ЗСУ за час без тривог.

В рамках благодійної акції «Книжка за донат» наші гімназисти зібрали 1500 грн., які передали благодійному фонду «Із янголом на плечі». Більше 25 книжок знайшли нових власників, а ще 15 книг передали нашій шкільній бібліотеці. Проект реалізувала наша гімназистка Ілона Кеньо спільно з командою учнівського самоврядування в межах Всеукраїнської школи «Агенти змін» від НЦ МАН.

21 грудня 2021 року  охочі учні взяли участь у лекції “Ораторське мистецтво” від Української Академії Лідерства.

 

Дякуємо за зустріч!

Вітаємо учнівське самоврядування із обранням нового голови - гімназиста VI(10)-Б класу Юрія Когута.  До кінця вересня триває набір у команду активних учнів, які готові творити життя гімназії, тож поспішіть долучитись.

9 грудня 2021 року відбувся довгоочікуваний пісенний конкурс "Голос гімназії". Усі охочі учні представили свої вокальні номери. Кожен з учасників дивував глядачів своїми талантами. 

Дякуємо за виступи і вітаємо переможців конкурсу!