Новини

1 грудня 2020 року  Львівська правнича гімназія долучилась до міжнародної ініціативи "Щедрий Вівторок". Учні провели благодійний збір коштів для лікування нашого випускника Юрія Рудзинського. А щоб заохотити гімназистів робити добро провели для учасників акції розіграш приємних подарунків.

Дякуємо всім, хто долучився! 

19 листопада 2020 року у гімназії відбулась серія тренінгів - LeaDay від учасників учнівського самоврядування. Учні випускних класів ділилися своїми знаннями про лідерство, постановку цілей, ораторство та вміння дебатувати.

Дякуємо за цікавий та активний день! 

31 січня 2020 року відбулось нагородження переможців ХІІІ районного медіа-фесту "Інформаційний простір. Учнівські ЗМІ". Команда нашого прес-центру здобула перемогу в номінаціях:

-"Найрізноманітніше жанрове наповнення учнівської газети";

-"Найкраща мультимедійна презентація учнівської редакції і радіопередачі".

Дякуємо всім, хто долучається до творення нашого інформаційного простору.

11 жовтня 2020 року учасники учнівського самоврядування долучились до “Фестивалю думок: вір і дій”, що відбувався у мальовничому місті Сколе. 

Дякуємо Громадській ініціативі "Збережемо наш зарінок" та CYM - Спілка Української Молоді - Carteret, NJ за організацію та співпрацю.

7 листопада 2019 року  учасники учнівського самоврядування відвідали комунальну ветеринарну клініку ЛКП “Лев”. Учні довідались, як доглядають за покинутими домашніми улюбленцями, познайомились з тваринами, які зараз перебувають в установі. Також дізнались, що всі охочі можуть поволонтерити, вигулюючи тварин, а також безплатно забрати одного із улюбленців додому.

Дякуємо за цікаву зустріч!