Виховні проекти

23 травня 2018 року відбувся захист виховного проекту І(5)-их гімназійних класів "Вчимося спілкуватися". Впродовж року учні обговорювали правила спілкування з батьками, друзями, однокласниками, дізнавались більше про толерантність, етикет, комунікацію у соцмережах. Результатом роботи стало видання пам'ятки "Заговори, щоб я тебе побачив... ", у якій гімназисти та їх наставники підсумували досліджене у вигляді правил і порад, які проілюстрували власними малюнками.

18 травня 2018 року відбувся захист проекту V(9)-их класів "Культура спілкування - основа сімейного виховання".  Спільно з психологом гімназисти дослідили чотири стилі батьківського виховання: поблажливий,  усунутий, владний та спрямовуючий, які представили у вигляді діаграм та графіків.  Підсумком проекту став показ міні-вистав: "Любов чи обов'язок", "Жахливий сон",  "Сучасні діти та батьки",  у кожній з яких було відображено певний тип виховання.

11 травня 2018 року відбувся захист проекту ІІ(6)-их класів «День народження у тебе». Впродовж семестру гімназисти проходили майстер-класи з виготовлення подарунків, вчились сервірувати стіл та декорувати страви, ознайомлювались із правилами етикету під час святкування Дня народження. Представлення проекту відбулось у формі інтерактивної гри «Абетка етикету».

16 травня 2018 року відбувся захист проекту ІІІ(7)-их класів "Юні леді та джентльмени". Учні ознайомили глядачів з історією етикету та його особливостями в різних країнах, поділилися незабутніми враженнями та досягненнями в процесі реалізації проекту. Гімназисти ІІ(6)-их класів мали змогу позмагатися за звання "Найкращого знавця вишуканих та елегантних манер", взявши участь у цікавій та веселій вікторині.

18-19 квітня 2018 року в VI-A та VI-Б класах відбулись уроки на тему: "Культурна дипломатія", проведені у Львівському музеї історії релігії. Гімназисти дізнались більше про історію світових і національних релігій, почули цікаві факти з життя Львова, ознайомились з експонатами музею та підземелля. Урок відбувся в рамках проекту "Дипломатія".