Міжнародні проекти

11 грудня 2017 року гімназисти IV(8)-VI(10) класів взяли участь у відеоконференції на тему: "Права людей. Свобода віросповідання". До обговорення долучились учні Американської комп'ютерної школи та Ульяновської гімназії. Спеціальним гостем конференції став Сайрін Саюф - міжнародний діяч з захисту прав людини.

З 14 червня по 24 червня 2017 року учні гімназії навчалися та відпочивали в англомовному таборі в Хорватії (м.Старий град на острові Хвар). Організатором проекту була тренінгова команда швейцарського фонду Kinderdorf Pestalozzi, що працює в рамках Міжкультурного обміну української та хорватської молоді. Діти отримали чудову нагоду поспілкуватися англійською мовою з хорватської дітьми, ознайомилися з історичними місцями Хорватії та оздоровились, купаючись у водах Адріатичного моря. Це вже друга поїздка у рамках цього проекту, минулого року діти брали участь у таборі в Греції.

25 квітня 2017 року в рамках міжнародного проекту «Generation Global» у гімназії було проведено чергову онлайн-відеоконференцію на тему: «Права людини. Свобода віросповідання». Опонентами гімназистів класів були учні зі Сполучених Штатів Америки.  (перегляд відео)

25 травня 2017 року в рамках міжнародного проекту «Generation Global» у гімназії було проведено ще одну онлайн-відеоконференцію на тему: «Багатство та бідність. Благодійність». Цього разу гімназисти мали змогу поспілкуватися та обмінятися думками із учнями однієї із шкіл Об'єднаних Арабських Еміратів.

14 березня 2017 року в рамках міжнародного проекту «Generation Global» у гімназії було проведено онлайн-відеоконференцію на тему: «Права людини. Образлива поведінка». Опонентами гімназистів класів були учні шкіл Ізраїля, Італії та м. Созонівка Кіровоградської області. Відеоконференція проходила в атмосфері позитивного спілкування, а обговорення теми було ненав’язливим та толерантним.