Освітні проєкти

Учні нашої гімназії активно  готуються до захисту проекту ЕкоМайстерня в рамках міського конкурсу “Привітна школа”.  Після інтенсивного навчання гімназисти розробляють та вдосконалюють свою ідею і готуються до головного захисту, який вже скоро відбудеться у Львівській міській раді.

«Молодь дебатує» — міжнародний проєкт шкільних дебатів в Україні за методикою «Jugend debattiert», спрямований на розвиток критичного мислення в старшокласників. Ініціатива «Молодь дебатує» спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовника/-ці, дискутуючи на суспільно важливі теми. Її метою є запровадження шкільних дебатів як можливості розширення пропозиції інструментів демократичної освіти для учнів. Реалізацію проєкту «Молодь дебатує» взяла на себе громадська організація Internationales Haus Sonnenberg, Німеччина, що вже з 1949 року сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті, за методичної підтримки проєкту «Jugend debattiert» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

https://ukraineyouthdebates.de/

У лютому 2021 року Львівська правнича гімназія стала однією з перших 15 шкіл України, що приєднались до пілотного проекту «Лідер у мені» від  Franklin Covey Education. "Лідер у Мені" - це програма соціально-емоційного розвитку школярів та батьків, побудована на системі «7 звичок високоефективних людей» доктора Стівена Кові. Вже понад 20 років вона активно працює в 70 країнах світу. А цього року – вперше стала доступною для українських дітей. Заняття проходять у формі гуртка - у позакласний час 1 раз на тиждень.

https://leaderinme.org.ua/