Індивідуальне навчання

Станом на 30 січня 2023 року у Львівській правничій гімназії здобувають освіту за індивідуальною формою наступні учні:

за сімейною формою:   

І-Б клас

1. Мозіль А. І.

2. Зенченко Р. О. 

 

ІІ-А клас

1. Кметь В. В. 

2. Кожушко Л. В. 

3. Молочій М. Б. 

4. Носаченко А. С. 

 

ІІ-Б клас

1. Лозинська С. С.  

2. Дмитрик Д. Н.  

3. Мудрак О. Р.  

 

ІІ-В клас

1. Пірус А. М.

2. Рогоза М. М.  

3. Покотицький А. Р.  

4. Федоришин Д. О.  

5. Буранова В. С.  

6. Маліцький Р. В. 

7. Колодка Т.В.

 

ІІІ-А клас

1. Возна В. А. 

2. Михайловський Т. В.   

3. Заставний О. Ю.  

4. Бєглий А.Ю. 

 

ІІІ-Б клас

1. Михалюк А. Х.  

2. Кривень Ю. А.    

 

ІІІ-В клас

1. Харабара С. О. 

2. Радецька В. Т.

3. Радецький О. Т. 

4. Скриньковська Е.С. 

 

ІV-А клас

1. Морозова Е. Т.   

2. Мандзяк А. А.  

3. Маковецький О. А. 

3. Надольська Н. О. 

 

ІV-Б клас

1. Краснощока В. А. 

2. Малина В. Р. 

 

ІV-В клас

1. Єршов Т. С.   

2. Чиж А. С. 

 

ІV-Г клас

1. Зенченко П. О. 

2. Крилошанська Х. В. 

 

V-А клас

1. Маліцький С. В. 

2. Шлеян А. Я. 

3. Колодка І.В. 

 

V-Б клас

1. Харабара М. О. 

2. Салітринська О.А.

3. Яценко В.І. 

 

V- В клас

1. Оршак Ю. М. 

2. Баранов М. С. 

3. Вознюк А. А.  

4. Кушнір С. Т. 

5. Радецька С. Т. 

6. Гупало Н. Т. 

7. Довгуник М.Ю. 

8. Маркін Д.С. 

 

VI-А клас

1. Самарай Б. Р.  

2. Квашин Д.Д. 

 

VІ- Б клас

1. Осієвська Ю. О. 

2. Рожко В. Ю. 

3. Баран Д. Т. 

4. Смілко С. О.  

5. Маковецька Л. А.

6. Катуніна А. В. 

7. Ярош З. В. 

8. Нікітін М.А. 

9. Кодлубай А.Я. 

 

VI-В клас

1. Колесник М.Р. 

2. Стахів Д.А.  

3. Куценко А.О. 

 

VIІ-Б клас

1. Грудін Б.Р. 

2. Тарнопільська О.Ю. 

3. Климко А.П. 

4. Соколова А.В. 

5. Гуцол М.Ю.

6. Білан М.В.

7. Марко І.А. 

8. Мисливець З.В. 

9. Шпирка В. А.  

 

VIІ-В клас

1. Наконечний А.О.

2. Осієвська С.О.

3. Дмитрук С.Л.

 

VIІ-Г клас

1. Наконечна В.В. 

2. Онишко М.В. 

3. Гринда Ю.Т.

4. Кудрик Х.П.  

5. Погоріла К.Д.