Заходи

7 жовтня 2020 року відбувся комбінований урок з англійської мови та фізкультури "Олімпійські ігри та інші види спорту". Учні ІІ(6) гімназійних класів позмагалися у знаннях історії спорту, фізичних вправах та закріпили вивчену лексику, яка стосується видів спорту.

 3 квітня 2020 року  відбулась чергова педагогічна рада вчителів Львівської правничої гімназії, під час якої були обговорені наступні питання:

- Самоосвіта та самоаналіз роботи вчителя

- Роль домашніх завдань у навчальному процесі

-Досягнення та проблеми дистанційного навчання.

Вчимося і вдосконалюємось разом.

 

23 грудня 2019 року  педагоги нашої гімназії прослухали лекцію "Гуманна педагогіка", яку провела завідувач кафедри освітньої політики Львівський Обласний Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти Валентина Матяшук.

Дякуємо за цікаву, теплу зустріч та життєві приклади й поради, які присутні почерпнули для своєї діяльності.

3 січня 2020 року  педагоги Львівської правничої гімназії взяли участь у третьому семінарі в рамках проекту “Покликані до любові та витривалості”, що проходив на базі Центру Шептицького Українського католицького університету.

9 грудня 2019 року  у гімназії відбулася година коду із мером м.Львова. Година коду - це глобальна ініціатива задля популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. Наша гімназія вже четвертий рік поспіль активно бере участь в цьому проекті. Сьогодні у нас в гостях були представники ІТ компанії Newfire Partners Ніна Піць і Дарія Бут та мер Львова Андрій Садовий. Гімназистам було дуже цікаво послухати представниць ІТ та самим спробувати навчити машину штучного інтелекту.