Новини

24 квітня 2019 року  у Львівській правничій гімназії відбувся благодійний великодній ярмарок, до якого долучились учні усіх класів. Спільними зусиллями було зібрано 8944 грн., які будуть перераховані на лікування учениці 9 класу СЗШ № 100 Полуйко Вікторії.

 

3 квітня 2019 року у Львівській правничій гімназії відбулась благодійна лотерея. Учнівське самоврядування збирало кошти для потреб дітей з інтернатів. Власники щасливих квитків отримали солодкі подарунки, канцелярію і навіть квитки в аквапарк.

Дякуємо всім учасникам!

19 березня 2019 року учні ІІІ(7)-их гімназійних класів взяли участь у Шевченкознавчому квесті від учнівського самоврядування.

Вітаємо команду ІІІ(7)-В класу з перемогою!

16 листопада 2018 року - Всесвітній день толерантності, який відзначили і у Львівській правничій гімназії. Для учнів ІІІ(7)-их класів психолог Надія Тарасюк та педагог-організатор Оксана Карпляк провели уроки "Вчимося бути толерантними", де спільно переглянули мультфільми, обговорили різні аспекти прийняття інших. Учні І(5) класів взяли участь в психологічному тренінгу "Країна толерантності", де навчалися бути добрими, чесними та терплячими, і навіть намалювали власні емблеми толерантності.