Новини

16 листопада 2018 року - Всесвітній день толерантності, який відзначили і у Львівській правничій гімназії. Для учнів ІІІ(7)-их класів психолог Надія Тарасюк та педагог-організатор Оксана Карпляк провели уроки "Вчимося бути толерантними", де спільно переглянули мультфільми, обговорили різні аспекти прийняття інших. Учні І(5) класів взяли участь в психологічному тренінгу "Країна толерантності", де навчалися бути добрими, чесними та терплячими, і навіть намалювали власні емблеми толерантності.

26 жовтня 2018 року відбулась осіння вечірка для гімназистив ІІ(6)-ІІІ(7) класів, яку організувало учнівське самоврядування. З драйвовою музикою та веселими конкурсами учні розпочали осінні канікули.

Дякуємо уcім присутнім!

9 жовтня 2018 року відбулися вибори до районного учнівського самоврядування. Вітаємо нову голову ШРУП "Гетьманство" гімназистку V-Б класу Львівської правничої гімназії - Горбенко Анну.

17 жовтня 2018 року члени учнівського самоврядування гімназії відвідали «Будинок дитини» №2, де провели час з групою мегаактивних та дуже позитивних дітей. 

Дякуємо дітлахам та вихователям за таку теплу осінню зустріч! 

27 вересня 2018 року учнівське самоврядування Львівської правничої гімназії відвідало комунальну ветеринарну клініку ЛКП "Лев". За попередньо зібрані кошти гімназисти привезли пеленки, які використовують при лікуванні тварин. Працівники ЛКП провели для учнів змістовну екскурсію, під час якої показали, як утримують, доглядають та лікують покинутих улюбленців. Також учні дізнались, що саме в цьому закладі можна взяти додому покинутих собак чи кішок, а у вільний час - прийти поволонтерити, вигулявши когось із тварин. 

Дякуємо за пізнавальну зустріч!