Педагогічний колектив

 

п/п

 

Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
Посада
Категорія
Звання
Загальний педагогічний стаж
1
Буянова Зіновія Теодорівна
вчитель української мови та літератури
вища
вчитель-методист
54
2
Потоцька Ірина Богданівна
вчитель української мови та літератури, англійської мови
перша
 
11
3
Мелехіна Тетяна Гіларіївна
вчитель української мови та літератури
вища
 
19
4
Руда Людмила Богданівна 
вчитель української мови та літератури
вища
 
16
5
Крілевич Надія Ярославівна
вчитель української мови та літератури
вища
старший вчитель
21
6
Матвійчук Уляна Дмитрівна
вчитель зарубіжної літератури
спеціаліст
 
3
7
Карпляк Оксана Миколаївна
вчитель зарубіжної літератури
бакалавр
 
9 місяців
8
Врублевська Аліна Петрівна
вчитель зарубіжної літератури, соціальний педагог
вища
 
24
9
Галамай Наталія Станіславівна
вчитель зарубіжної літератури
вища
 
22
10
Демків Наталія Володимирівна
вчитель англійської мови
вища
старший вчитель
22
11
Кремінець Іванна Степанівна
вчитель англійської мови
перша
 
12
12
Добрянська Мирослава Богданівна
вчитель англійської мови
вища
старший вчитель
19
13
Гуменюк Ольга Зіновіївна
вчитель англійської мови
перша
 
12
14
Козова Галина Леонтіївна
вчитель англійської мови
вища
старший учитель
25
15
Лук'яненко Уляна Олегівна
вчитель англійської мови
   
0
16
Саврук Оксана Петрівна
вчитель англійської мови
перша
 
14
17
Поліщук Надія Михайлівна
вчитель англійської мови
друга
 
6
18
Марків Леся Йосифівна
вчитель англійської мови
друга
 
9
19
Смик Ганна Зіновіївна
вчитель англійської мови
спеціаліст
 
4
20
Силенко Галина Василівна
вчитель німецької мови
вища
 
18
21
Омелян Ганна Андріївна
вчитель німецької мови
вища
 
41
22
Дяченко Наталя Іванівна
вчитель німецької мови
перша
 
14
23
Садловська Оксана Василівна
вчитель математики
вища
старший учитель
27
24
Лукашевська Наталя Борисівна
вчитель математики
вища
 
 
14
25
Фізяр Дарія Павлівна
вчитель математики
вища
старший учитель
36
26
Торган Мирослава Стефанівна
вчитель математики та інформатики
друга
 
8
27
Дачук Наталя Йосифівна
вчитель інформатики, інформаційних технологій
перша
 
22
28
Романчак Світлана Антонівна
вчитель історії
вища
старший учитель
30
29
Шклярська Зоряна Василівна
вчитель історії
вища
старший вчитель
 19
30
Чухань Марія Іванівна
вчитель правознавства
 
 
0
31
Олійник Валентина Миколаївна
вчитель біології
вища
вчитель-методист
31
32
Леськів Ольга Ярославівна
вчитель біології
вища
 
13
33
Гринчук Ольга Ярославівна
вчитель хімії
спеціаліст
 
0
34
Столяренко Олена Олексіївна
вчитель економіки
   
6
35
Козій Ірина Степанівна
вчитель економіки
спеціаліст
 
4
36
Леда Галина Мирославівна
вчитель географії
вища
 
15
37
Гула Уляна Михайлівна
вчитель географії
вища
 
16
38
Ріппель Лариса Петрівна
вчитель фізики та природознавства
вища
 
20
39
Тимовчак Олександра Михайлівна
вчитель фізики та астрономії
вища
вчитель-методист
46
40
Хімчак Юрій Теодорович
вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни
вища
старший учитель
20
41
Блок Ярослав Богданович
вчитель фізичної культури
друга
 
12
42
Івашко Володимир Дмитрович 
вчитель трудового навчання
спеціаліст
 
23 
43
Глушко Наталія Петрівна
вчитель трудового навчання
вища
старший учитель
29
44
Капустяк Ірина Іллівна
вчитель образотворчого мистецтва
вища
старший учитель
27
45
Мончин Оксана Ігорівна
вчитель християнської етики
вища
 
26
46
Шевчук Тарас Михайлович
вчитель християнської етики
спеціаліст
 
9 місяців
47
Мацевко Аліна Тарасівна
вчитель хореографії
бакалавр
 
1
48
Тарасюк Надія Сергіївна
психолог, вчитель філософії
друга
 
5
49
Манзик Ольга Павлівна
бібліотекар
перша
 
23