Наші традиції

 Щорічно наприкінці вересня для учнів І гімназійних класів проводиться свято "Входини". Наймолодші гімназисти демонструють свої таланти, вміння працювати в команді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 "Посвята у гімназисти" - це урочиста академія для першокласників, під час якої учні обіцяють дотримуватися Кодексу честі гімназиста. 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Стоднівка" - традиційний весняний бал для випускників, що символізує перехід з юності у доросле життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щорічний міський конкурс «Правознайко для учнів 4-х класів загальноосвітніх шкіл м Львова, метою якого є поширення правової освіти серед дітей молодшого шкільного віку, виховання в учнів поваги до Закону, набуття досвіду соціальної активності, забезпечення розуміння і засвоєння школярами основних цінностей і понять громадянського життя, підвищення правової обізнаності та культури, виявлення та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дітей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою формування в старшокласників навиків пошуково-дослідницької роботи гімназія спільно з викладачами Львівського державного університету внутрішніх справ проводить міську наукову конференцію реферативних робіт для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова. Переможці конкурсу скеровуються до участі в Обласному конкурсі МАН. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щорічно 16 лютого у закладі відбувається свято гімназії, тематика якого визначається на початку навчального року усією гімназійною громадою. Захід об'єднує творчість педагогів, батьків та всіх учнів, від наймолодших до випускників.