Гуртки

Львівська правнича гімназія 

оголошує набір талановитих та креативних дітей у VI (10) класи

Конкурсне випробування відбудеться:  

у VI(10) класи - 10 червня 2019 року о 10.00 год.   

У перевідні класи набір здійснюється за умови наявних вакантних місць. Конкурсне випробування відбудеться  23 серпня 2019 року.

  Список учнів, які пройшли конкурсне випробування до І(5) класу 28.05.2019 року (за посиланням)

Линии разделители, анимированные линии

 

 

Літній інститут -2019

 alt=

З 1 по 5 липня 2019 року команда вчителів Львівської правничої гімназії разом із колегами з інших шкіл навчалася в Літньому інституті - 2019. Із професійною українсько-канадською командою тренерів педагоги шукали нові ідеї, спілкувалися про сучасні методики навчання та ділились досвідом. (детальніше)

Дякуємо за чудовий час навчання!

 

Линии разделители, анимированные линии

 

 

Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту

 alt=

27 червня 2019 року випускники Львівської правничої гімназії отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. За гімназійною традицією учні прийшли на церемонію вручення у спеціальних мантіях. А класні керівники підготували для кожного з них коротку цікаву характеристику. В залі пролунало багато привітань від директора Орести Теодозіївни, сотрудника храму святої Анни о.Тараса, завітала подарувати свою пісню і наша минулорічна випускниця Фельдман Мар'яна. (детальніше)

Бажаємо нашим випускникам вдалого життєвого вибору та успіхів у всіх починаннях!

Линии разделители, анимированные линии

 

Англомовний табір   

 alt=

З 27 травня по 13 червня 2019 року у Львівській правничій гімназії працював пришкільний англомовний табір. Понад півсотні дітей щодня вивчали англійську та німецьку мови, брали участь у спортивних змаганнях, танцювали та подорожували. Разом із педагогами учні відвідали велике свято у кінотеатрі О.Довженка, взяли участь у національно-патріотичних уроках історії та мистецтва на Високому замку та у Гарнізонному храмі св. Петра і Павла, побували на виставі «Чудо-квітка» у театрі ім. М,Заньковецької та ознайомились із експозицією художньо-меморіального музею Олени Кульчицької. Завдяки співпраці з Будинком дитячої творчості гімназисти взяли участь у майстер-класі «У світі аплікації» від студії «Зернятко», прослухали уроки надання першої медичної допомоги від ШРУП «Гетьманство», відвідали майстер-клас «Малюнок з секретом» та «Книжкова закладка» від арт-студії «Палітра ідей», прослухали тренінг «В об’єктиві» від центру «Юні кореспонденти», побачили хореогафічні постановки від студії «Галичанки» та взяли участь у забавах від центру « Акомпаніатор».  (детальніше)

Дякуємо всім, хто долучився до організації табору!

Линии разделители, анимированные линии

  

 

Протидія булінгу   

 alt=

5 червня 2019 року у Львівській правничій гімназії відбулась зустріч із Старшим інспектором з особливих доручень управління ювенальної превенції Національної поліції України підполковником поліції Юрієм Кіцулом, який ознайомив присутніх зі змінами до законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Педагоги нашої гімназії та вчителі шкіл м. Львова дізнались про різновиди булінгу, відповідальність сторін та найпоширеніші випадки цькування серед школярів, а також отримали рекомендації, як запобігти поширенню знущань над учнями. (детальніше)

Дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

 

Линии разделители, анимированные линии

 

 

 

 Звіт директора  Львівської правничої гімназії  

 alt=

4 червня 2019 року відбувся звіт директора Львівської правничої гімназії Савчак Орести Теодозіївни за роботу у 2018-2019 н.р. (детальніше), (презентація звіту)

 

Линии разделители, анимированные линии

 

 

 

 

Свято Героїв  

 alt=

26 травня 2019 року гімназисти VI(10)-их класів взяли участь в урочистій маршовій ході з нагоди Свята Героїв – щорічного свята, присвяченого борцям за волю України. Учні разом із студентами, молодіжними організаціями, учасниками АТО та Революції Гідності пройшли вулицями від пам’ятника Степанові Бандері до проспекту Свободи. Учасники вшанували визначних діячів української історії, а наприкінці спільно виконали гімн України. (детальніше)

Линии разделители, анимированные линии

 

 

Вперед і вгору з ЛПГ 

 alt=

24 травня 2019 року у Львівській правничій гімназії відбувся святковий репортаж "Вперед і вгору з ЛПГ". Наші першокласники дотепно перевірили, чи готові випускники до дорослого життя. А телеведучі підготували для них майже тестові завдання. Випускники в свою чергу подарували присутнім мрійливий вальс, пристрасну румбу та енергійний флешмоб. Не обійшлося без чудових мелодійних пісень. А кращі гімназисти отримали нагороди з рук директора Орести Теодозіївни.   (детальніше)

Бажаємо усім чудового літнього відпочинку, наснаги до нових справ, а випускникам щасливого вибору подальшої життєвої дороги.  

 

Дякуємо за ще один рік разом!

Линии разделители, анимированные линии