Гуртки

 

Львівська правнича гімназія 

оголошує набір талановитих та креативних дітей

у І(5) класи - 30 травня 2018 року 

                             у VI(10) класи - 14 червня 2018 року    (умови вступу за посиланням)

Переможці конкурсу «Правознайко», які бажають навчатися у гімназії повинні до 30 травня 2018 року взяти у гімназії відповідну довідку.  

 

30 травня 2018 року останній день подачі особових справ. 

 

 Раді будемо бачити Вас у нашому закладі.

Линии разделители, анимированные линии

 

 

Екологія природи через екологію душі

20 квітня 2018 року навчання у Львівській правничій гімназії проходило під гаслом "Екологія природи через екологію душі". Гімназисти на уроках обговорювали нагальні екологічні проблеми планети, України, а також замислювались над проблемою духовної екології людства. Адже чисте суспільство і природа починаються із чистих помислів та поривань кожної людини зокрема. Вчителі гімназії провели ряд інтегрованих уроків, на яких розглядали також і стан екології нашого міста, спільно з учнями шукали шляхи вирішення цих проблем. Відбувся показовий інтегрований урок з біології та математики вчителя О. Леськів та О. Садловської у ІІ-А класі. Із великою цікавістю учні визначали рівень забруднення окремих районів рідного міста, спостерігали за особливостями життєдіяльності лишайників, їх екологічним значенням у природі та практичним у житті людини. До поширення інформації долучились і учасники самоврядування, розклеївши на стінах гімназії цитати та цікаві факти про збереження природи.  (детальніше)

Линии разделители, анимированные линии  

 

Акція «Серце до серця» – «Почуй світ!»

20 квітня 2018 року у Львівській правничій гімназії відбулась збірка на ХІІІ Всеукраїнську благодійну акцію ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!». Головна мета акції - збір коштів для дітей з вадами слуху та придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області. Спільними зусиллями зібрали 1772 грн.  (детальніше)

 

Дякуємо всім, хто долучився до акції!

 

Линии разделители, анимированные линии  

Культурна дипломатія 

18-19 квітня 2018 року в VI-A та VI-Б класах відбулись уроки на тему: "Культурна дипломатія", проведені у Львівському музеї історії релігії. Гімназисти дізнались більше про історію світових і національних релігій, почули цікаві факти з життя Львова, ознайомились з експонатами музею та підземелля. Урок відбувся в рамках проекту "Дипломатія". (детальніше)

 

Линии разделители, анимированные линии

 

Нагородження переможців міського конкурсу "Львівське рондо"

17 квітня 2018 року в приміщенні Музею історії релігії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців міського конкурсу "Львівське рондо".
Вітаємо команду учнів V-Б класу ( Височинська Вероніка, Юренко Варвара, Кубай Дзвенислава) із почесним третім місцем. (детальніше)

 

Линии разделители, анимированные линии  

 

 

17 квітня 2018 року учасники учнівського самоврядування відвідали дітей у НРЦ Святого Миколая. Гімназисти навчили дітей цікавих ігор та весело провели час. Посмішки та щирі слова - найцінніше, що можемо подарувати один одному, поспішайте робити добро.(детальніше)

 

Линии разделители, анимированные линии  

Хресна дорога у храмі святої Анни

29 березня 2018 року у гімназисти V( 9)-их класів провели Хресну дорогу у храмі святої Анни. Впродовж 14 стацій учні роздумували над своїми стосунками з Богом та ближніми. Щороку ця спільна молитва об'єднує педагогів та гімназистів, духовно готує до Страсного тижня та свята Воскресіння Господнього.  (детальніше)

 

Линии разделители, анимированные линии

 

Нагородження переможців конкурсу "Правознайко"

28 березня 2018 року у Львівській правничій гімназії відбулось нагородження переможців конкурсу "Правознайко". Чотирикласники отримали відмінні сертифікати та дізнались більше про життя і традиції нашого закладу. Перемога у конкурсі також дарує учням можливість вступити у гімназію без конкурсних випробувань. (детальніше)

 

Чекаємо у нашому закладі!

 

Линии разделители, анимированные линии