Гуртки

"За" і "Проти" використання ІТ технологій у навчальному процесі

17 січня 2018 року відбулось чергове засідання педагогічної ради гімназії, на якому розглядалось питання "За" і "Проти" використання ІТ технологій у навчальному процесі. Обговорення відбувалось у форматі дебатів: вчителі були умовно поділені на дві групи, представники кожної з яких аргументували переваги та недоліки застосування новітніх технологій на уроках. Педагоги навели переконливі аргументи як "За", так і "Проти" та зробили висновок, що комп'ютерні технології на уроках необхідні, якщо їх поєднувати з традиційними методами навчання.(детальніше)

Дякуємо усім учасникам за цікаву та пізнавальну дискусію.  

 Линии разделители, анимированные линии

Фестиваль "Спалах Різдвяної зірки" 

8 січня 2018 року гімназисти Львівської правничої гімназії взяли участь у XII фестивалі "Спалах Різдвяної зірки". Учні традиційно долучились до ходи звіздарів, що проходила центральною частиною Львова. Цьогоріч символом фестивалю стала звізда «Героїчна», яку оздоблювали та несли воїни АТО. До заходу також долучились творчі колективи з Польщі, Білорусі, Туреччини та Словаччини.(детальніше)

Дякуємо учасникам за святкову атмосферу та різдвяний настрій! 

 Линии разделители, анимированные линии

29 грудня 2017 року у Львівській правничій гімназії відбувся святковий різдвяно-новорічний концерт. До свята долучились гімнасти усіх класів, вокальний ансамбль "Мрія" та хореографічний ансамбль "Едельвейс". Учні привітали присутніх із прийдешніми святами, побажали миру та злагоди у їхніх домівках.(детальніше)

  

Нехай Новий рік принесе нам нові досягнення та яскраві враження.

Веселих свят! 

 Линии разделители, анимированные линии   

Семінар для вчителів "Етапи сучасного уроку" 

27 грудня 2017 року директор Львівської правничої гімназії Ореста Савчак провела семінар для вчителів на тему: "Етапи сучасного уроку". Учасники семінару опрацьовували тему "Вдячність", використовуючи інтерактивні методи навчання. Вчителі працювали в групах, кожна з яких обговорювала окремий аспект вдячності, малювали плакати, презентували свою працю у різних формах: віршованій, театралізованій чи пісенній. Учасники семінару пригадали основні етапи уроку та отримали багато позитивних вражень та натхнення.(детальніше)

 

 Линии разделители, анимированные линии  

Різдвяний калейдоскоп 

22 грудня 2017 року, у переддень канікул, гімназисти І(5)-их класів запросили присутніх поринути у чарівну атмосферу різдвяних свят. Представляючи свій "Різдвяний калейдоскоп", учні розповіли про свято Миколая, Новий рік, Різдво та Щедрий вечір. Не забули про історію життя святої Анни - покровительки гімназії, ім'я якої згадували у цей день.(детальніше)

Дякуємо учням за чудове свято і вітаємо з початком канікул!

 

 Линии разделители, анимированные линии  

Різдвяне свято 

21 грудня 2017 року у гімназії залунали перші колядки, адже там відбулось "Різдвяне свято", в якому взяли участь гімназисти ІІ(6)-А та ІІ(6)-Б класів. Учні розповіли історію народження Христа та привітали присутніх із прийдешніми святами. "З колядою ти в кожен дім іди і неси добро!" - закликали діти зі сцени. А директор гімназії привітала гімназистів із наближенням канікул та побажала набиратись сил до нового навчального семестру.(детальніше)

 Линии разделители, анимированные линии  

Зимова казка або пригоди І(5)-Б

20 грудня 2017 року відбулось свято "Зимова казка або пригоди І-Б". Гімназисти мандрували лісом у пошуках загубленої ялинки. Під час подорожі їм довелося захищати товариша від лісового царя Оха, веселити Бабу-Ягу, допомагати лісовим звірятам, які замерзали. У кінці мандрівки учні зрозуміли, що лісових красунь треба берегти, і вирішили не рубати ялинку, а встановлювати штучну.(детальніше)   

 Линии разделители, анимированные линии  

Переможці конкурсу "Успішний вчитель"

 
Троє з наших вчителів стали переможцями конкурсу "Успішний педагог":
  - Надія Ярославівна Крілевич, вчитель української мови та літератури;
- Зоряна Василівна Шклярська, вчитель історії;
- Ірина Іллівна Капустяк, вчитель образотворчого мистецтва.  (детальніше)

  Линии разделители, анимированные линии