Гуртки

 

Вокальний ансамбль "Мрія"

 
У гімназії з 2008 року працює вокальний гурток "Мрія", керівником якого є вчитель музики Аліна Врублевська. У музично-естетичному вихованні важливу роль має вокальне мистецтво. Спів сприяє фізичному розвитку дитини і несе і собі великий виховний поетнціал. Керівник вокального гуртка спрямовує свою діяльність на розвиток у своїх вихованців голосу, слуху, творчого мислення, артистизму. 

 

 

 

 

Спортивний клуб "Спарта"

 
У гімназії працює спортивний клуб "Спарта" з метою проведення спортивних змагань, зацікавлення учнів до рухового, активного відпочинку та зміцнення здоров'я.
Напрямки діяльності: спортивні змагання між школами та внурішньогімназійні, індивідульна фізична підготовка учнів до вступу у вузи, відпочинкові поїздки у Верещицю. Серед змагань у гімназії найпопулярнішими є "великий футбол", вуличний футбол, крек-футбол (на малих воротах), настільний теніс, сітківка, волейбол, шахи.

 

 

Євроклуб "Євростарт"

 
У гімназії працює Євроклуб "Євростарт", який займає гідне місце серед інших євроклубів м.Львова, бере активну участь у всіх міських та обласних заходах.  
Девіз клубу: "Європа - наш дім, а ми - діти в нім".
Мета Євроклубу: виховувати в учнів почуття відповідальності, культуру, повагу до прав людини, захисту навколишнього середовища; формувати свідомих громадян України як молоду громаду Європи; поширювати різноманітну інформацію про Європейську спільноту та організації. 

 

 

Наукове товариство "Територія права"

 
Наукове товариство гімназії "Територія права" створено у 2008 році і діє на правах філії Львівської обласної МАН.
Метою діяльності товариства є залучення найздібніших та найталановитіших учнів гімназії до науково-дослідницької роботи, ознайомлення з основами методології та методами наукового дослідження. Члени НТГ беруть участь у конференціях, семінарх, круглих столах, конкурсах.

 

 

 

Гурток образотворчого мистецтва "Світло"

 
Заняття в гуртку образотворчого мистецтва розвивають вміння відчувати і бачити красу навколишнього світу, виявляти фантазію, розуміти мову мистецтва; виховують розуміння почуттів людей, сприяють дружбі між однолітками і учнями гімназії. 

 

 

 

 

 

Хореографічний гурток "Стиль"

 
У закладі працює хореографічний гурток "Стиль", художній керівник Аліна Мацелко. Під час занять гімназисти вивчають елементи сучасного танцю, виступають з художніми номерами на гімназійних святах, а також беруть участь у різноманітних конкурсах. 

 

 

 

 

 

Юні шахісти 

 
У закладі працює гурток "Юні шахісти". Гра у шахи розвиває логічне, творче, комбіноване мислення, виховує посидючість, увагу, вдумливість, уяву. Тренує оперативну пам’ять. Заняття шахами розвиває у гімназистів наполегливість, витримку, цілеспрямованість, формують характер, дають простір творчій фантазії. Учні беруть участь у різноманітних шахових конкурсах, фестивалях, турнірах. 

 

 

 

 

Духовність і просвітництво 

 У закладі працює гурток "Духовність і просвітництво".
Головні завдання гуртка:
- збагачення емоційно-естетичного досвіду учнів, формування культури почуттів, пробудження особистісно-позитивного ставлення до мистецьких цінностей;
- опанування учнямии хужожньо-практичними вміннями та навичками, формування комплексу художніх компетенцій, що забезпечують здатність  керувати набутими знаннями та вміннями у самостійній діяльності, у процесі самоосвіти.