Гуртки

 

Вокальний ансамбль 

Керівник гуртка – вчитель музики Тетяна Василівна Кудрик.
У музично-естетичному вихованні важливу роль має вокальне мистецтво. Спів сприяє фізичному розвитку дитини і несе в собі великий виховний потенціал. Керівник вокального гуртка спрямовує свою діяльність на розвиток у своїх вихованців голосу, слуху, творчого мислення, артистизму. 

 

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ГУРТОК "СТИЛЬ"

Художній керівник – вчитель хореографії Діана Петрівна Кочут.
Під час занять гімназисти вивчають елементи сучасного танцю, виступають з художніми номерами на гімназійних святах, а також беруть участь у різноманітних конкурсах. 

 

ГУРТОК ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА 

Керівник гуртка – вчитель образотворчого мистецтва Ірина Іллівна Капустяк.
Заняття в гуртку образотворчого мистецтва розвивають вміння відчувати і бачити красу навколишнього світу, виявляти фантазію, розуміти мову мистецтва; виховують розуміння почуттів людей, сприяють дружбі між одолітками і учнями гімназії. яття в гуртку образотворчого мистецтва розвивають вміння відчувати і бачити красу навколишнього світу, виявляти фантазію, розуміти мову мистецтва; виховують розуміння почуттів людей, сприяють дружбі між однолітками і учнями гімназії. 

 

ЮНІ ШАХІСТИ 

Керівник гуртка – Микола Михайлович Гусак.
Гра у шахи розвиває логічне, творче, комбіноване мислення, виховує посидючість, увагу, вдумливість, уяву. Тренує оперативну пам’ять. Заняття шахами розвиває у гімназистів наполегливість, витримку, цілеспрямованість, формують характер, дають простір творчій фантазії. Учні беруть участь у різноманітних шахових конкурсах, фестивалях, турнірах.  

 

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ГУРТОК 

Керівник гуртка – Юрій Теодорович Хімчак.
Військово-патріотичне виховання молоді в гімназії поєднує в собі низку окремих напрямів виховання: військового, морального, правового та ін. Робота гуртка скерована на формування в гімназистів таких якостей, як емоційна стійкість, розсудливість, сміливість, рішучість, мужність, цілеспрямованість; спонукає до фізичного самовдосконалення, а також вивчення бойових традицій та героїчних сторінок історії українського народу, його Збройних Сил.