Відмінники

Вітаємо 

 

Скрипка Данила

 гімназиста V(5)-А класу, з ІІ місцем в інтернет олімпіаді з історії. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році 

 

І місце

Бараняк Віктор  - учень VІ(10)-A класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна. 

Горбенко Анна - учениця ІV(8)-Б класу, християнська етика, вчитель Шевчук Тарас Михайлович. 

 

ІІ місце

Левко Ольга  - учениця V(9)-A класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна. 

Климко Олександр - учень ІІІ(7)-А класу, фізика, вчитель Тимовчак Олександра Михайлівна.

Лопатка Олена - учениця ІІІ(7)-Б класу, українська мова, вчитель Матвійчук Уляна Дмитрівна. 

Грищенко Ольга - учениця V(9)-Б класу, німецька мова, вчитель Силенко Галина Василівна. 

Грицюк Ярослав Ярославович - учень ІV(8)-А класу, англійська мова, вчитель Кремінець Іванна Степанівна.

Сажинець Наталія - учениця VІІ(11)-Б класу, англійська мова, вчитель Козова Галина Леонтіївна.

 

ІІІ місце

Бараняк Віктор  - учень VІ(10)-A класу, історія, вчитель Романчак Світлана Антонівна. 

Попадюк Уляная - учениця V(9)-А класу, трудове навчання, вчитель Глушко Наталя Іванівна.  

Гуда Андрій - учень ІV(8)-А класу, історія, вчитель Шклярська Зоряна Василівна. 

Свинарчук Володимир - учень V(9)-Б класу, християнська етика, вчитель Шевчук Тарас Михайлович. 

Климко Олександр - учень ІV(8)-A класу, фізика, вчитель Тимовчак Олександра Михайлівна. 

Климко Олександр - учень ІV(8)-A класу, хімія, вчитель Ярошевич Віра Володимирівна. 

Лопатка Олена - учениця ІІІ(7)-Б класу, фізика, вчитель Ріппель Лариса Петрівна. 

Матрунич Олена - учениця VІІ(11)-Б класу, українська мова, вчитель Потоцька Ірина Богданівна.

Марко Олексій - учень V(9)-Б класу, географія, вчитель Леда Галина Мирославівна.

Кубай Дзвенислава  - учениця V(9)-Б класу, англійська мова, вчитель Ткаченко Галина Володимирівна.

Орел Ангеліна - учениця VІ(10)-А класу, християнська етика, вчитель Шевчук Тарас Михайлович.