Спорт

З 10 по 19 вересня 2018 року у Львівській правничій гімназії проходив Тиждень здоров’я. Упродовж тижня у І(5)-их класах відбувся Олімпійський урок за участі КМС з художньої гімнастики. У ІІІ(7)-их класах було проведено спортивну першість із снайперу. Інші класи долучились, взявши участь у спортивних іграх та естафетах.

Дякуємо усім учасникам!

6 грудня 2017 року у Львівській правничій гімназії відбулись "Козацькі забави" серед учнів VI(10)-VII(11) класів. Гімназисти пробували свої сили в перетягуванні канату, підніманні бочки, підтягуванні на турніку, бігу, боротьбі та інших вправах.

Результати змагань:

І місце - VII-Б клас;

ІІ місце - VII-А клас;

ІІІ місце - збірна VI-А та VI-Б класів.

22 листопада 2017 року гімназисти Львівської правничої гімназії взяли участь у змаганнях з тенісу серед шкіл Шевченківського району.

4 грудня 2017 року учні ІІ(6) класів Шевченківського району взяли участь у спортивних змаганнях «Олімпійське лелеченя». Серед завдань були естафети, стрибки в довжину та теоретичні питання з історії Олімпійських ігор. Вітаємо учнів Львівської правничої гімназії з почесним ІІ місцем!

31 жовтня 2017 року команда Львівської правничої гімназії зайняла ІІ місце у Волейбольному турнірі, що відбувався з нагоди тижня фізичного виховання у Львівському кооперативному коледжі економіки і права.

 Вітаємо учасників та призерів!