Призери олімпіад, конкурсів

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році 

 

 

І місце

Лопатка Олена - учениця V(9)-Б класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна. 

Караман Любомир  - учень VІІ(11)-Б класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна. 

 

ІІ місце

Климко Олександр - учень VІ(10)-А класу, біологія, вчитель Леськів Ольга Ярославівна.

Головатий Олексій-Павло - учень ІV(8)-В класу, християнська етика, Мончин Оксана Ігорівна. 

Караман Любомир - учень VІІ(11)-Б класу, історія, вчитель Романчак Світлана Антонівна.

Слободян Назар - учень V(9)-Б класу, географія, вчитель Леда Галина Мирославівна.

Роберт Елізабетта - учениця ІV(8)-Б класу, німецька мова, вчитель Дяченко Наталія Іванівна.

Феськова Анастасія - учениця IV(8)-А класу, англійська мова, вчитель Поліщук Надія Михайлівна.

Грицюк Ярослав - учень VI(10)-A класу, англійська мова, вчитель Кремінець Іванна Степанівна.

 

ІІІ місце

Сидор Софія - учениця ІІІ(7)-А класу, українська мова, вчитель Карпляк Оксана Миколаївна.

Лопатка Олена - учениця V(9)-Б класу, німецька мова, вчитель Силенко Галина Василівна. 

Шайнер Єлизавета - учениця V(9)-А класу, англійська мова, вчитель Гуменюк Ольга Зіновіївна.  

Юренко Варвара - учениця VІІ(11)-Б класу, англійська мова, вчитель Гуменюк Ольга Зіновіївна. 

Марко Олексій - учень VIІ(11)-Б класу, біологія, вчитель Леськів Ольга Ярославівна.

Намасний Андрій - учень VІ(10)-Б класу, математика, вчитель Лукашевська Наталія Борисівна. 

Климко Олександр - учень VI(10)-A класу, хімія, вчитель Ярошевич Віра Володимирівна. 

Лопатка Олена  - учениця V(9)-Б класу, фізика, вчитель Пецух Емілія Михайлівна.

Лопатка Олена - учениця V(9)-Б класу, трудове навчання, вчитель Глушко Наталія Іванівна. 

Слободян Назарій - учениця V(9)-Б класу, християнська етика, Шевчук Тарас Михайлович. 

Шимків Надія - учень VІ(10)-Б класу, правознавство, вчитель Чухань Марія Іванівна.

Рура Ольга - учень VІ(10)-А класу, історія, вчитель Шклярська Зоряна Василівна.

 

Призери ІІ етапу ІХ  Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка

 

Феськова Анастасія - учениця ІV(8)-А класу, ІІ місце, вчитель Крілевич Надія Ярославівна.

Міщенко Дмитро  - учень ІІ(6)-А класу, ІІ місце, вчитель Руда Людмила Миколаївна. 

Криса Анастасія  - учениця І(5)-А класу, ІІІ місце, вчитель Марко Людмила Миколаївна.

 

Призери ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика 

 

Криса Анастасія  - учениця І(5)-А класу, ІІ місце, вчитель Марко Людмила Миколаївна.

Зьобер Максиміліан  - учень V(9)-Б класу, ІІІ місце, вчитель Крілевич Надія Ярославівна.