Зустрічі

2 грудня 2019 року  в рамках акції “16 днів проти насильства” для учнів І(5) класів Львівської правничої гімназії відбулась лекція по протидії насильству. Зустріч провели інспектори ЮП Шевченківського відділу поліції Дмитрик Р.І., Зарубаєва Н.В. та інспектор ДОП Нестерук О.

Дякуємо за корисну та цікаву інформацію!

15 листопада 2019 року  старший інспектор ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції м.Львова Ольга Шимочко та інспектор зв’язків з громадськістю УПП у Львівській області Олег Мельник провели урок-бесіда "Безпека руху - запорука життя і здоров'я" для гімназистів І-их класів. Під час цієї бесіди гімназисти обговорили правила поведінки дітей на дорозі, права та обов'язки пішоходів, повторили значення та вимоги дорожніх знаків, зрозуміли, на скільки важлива роль світловідбиваючих елементів у житті пішоходів.

10 жовтня 2019 року курсанти Національної академії сухопутних військ провели «Урок мужності» для гімназистів VI(10)- VII(11) класів. Майбутні офіцери поділились досвідом навчання в академії, розповіли про бойовий досвід та заохотили гімназистів поповнювати їхні лави.

Дякуємо за зустріч!

13 листопада 2019 року учні ІІ-Б класу відвідали Народний музей Тараса Шевченка. Гімназисти зустрілися із письменником Зеновієм Філіпчуком, разом з ним поглибили знання про Кобзаря та придбали нові захопливі книжки автора.

19 вересня 2019 року  гімназисти Львівської правничої гімназії зустрілись із Віталієм Голубєвим - журналістом, медіа-тренером, викладачем Острозької академії та учасником цьогорічного Форуму видавців. Учні почули "18 думок про успіх для тих, кому немає 18... і не тільки" , де п.Віталій поділився своїм життєвим досвідом та порадами для тих, хто хоче знайти своє місце у світі. Також гімназисти ознайомились із книгами, які будуть представлені на Форумі видавців, а новинка "Дієслово" із підписом автора буде тепер і у нашій бібліотеці.

Дякуємо за цікаву та натхненну зустріч!