Заходи

13 жовтня 2020 року напередодні Дня захисника України, гімназисти VI(10)-их класів вшанували пам'ять борців за волю нашої країни. Учні урочистою ходою вирушили до пам'ятника героям ЗУНР та УГА, вшанували загиблих та виконали повстанський гімн “Ой, у лузі червона калина”. 

Цьогорічна посвята в гімназисти відбулася в особливому місті - Митрополичих садах церкви святого Юра. Учні урочисто склали присягу гімназиста, помолились за добрий початок та встигли продемонструвати свої творчі здібності.

Дякуємо всім за чудове свято!

24 вересня 2020 року   відбулась щорічна Загальногімназійна конференція, на якій відбувся звіт директора за 2019-2020 навчальний рік, обговорили перспективи та плани на майбутнє.

У День працівників освіти вітаємо наших найдорожчих вчителів! Раді повідомити, що колектив нашої гімназії отримав диплом від мера міста А.Садового за вагомий внесок у навчання й виховання молодого покоління. Окрім цього ми отримали й фінансову нагороду на розвиток навчального закладу. Також було відзначено нашу директорку - О.Т. Савчак. Раді, що старання наших педагогів не залишаються без уваги. З нагоди свята працівники закладу відвідали перший в Україні Парк сучасної скульптури та отримали незабутні враження. 

 

 Безмежно дякуємо всім, хто творить наш освітній простір і щиро вітаємо зі святом!

Наші гімназистки Вознюк Анна та Шимків Надія стали переможцями конкурсу есе "Моя майбутня професія" серед конкусантів із Західної України. Гімназистки стали учасницями другої регіональної конференції Всеукраїнського конкурсу «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів навчальних закладів України. Проект втілюється Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком та Міністерством освіти і науки України.

 

Вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому!