Заходи

14 вересня 2022 року наші гімназисти відвідали виставку Малої академії наук «Поринь у світ науки». Учні дізнались про діяльність секцій організації, взяли участь у різноманітних наукових дослідах та ознайомились з експонатами Музею науки та інновацій.

6 вересня 2022 року наші активні першокласники взяли участь у благодійному майстер-класі з декорування пряників. Кошти були перераховані на закупівлю тепловізора для Яворівського тактичного батальйону. 

 Разом ми сила!

23 серпня 2022 року як ніколи цінуємо можливість вільно вивісити наш прапор. Це об‘єднує, надихає, зворушує, мотивує. Ми наполегливо працюємо й чекаємо, щоб наш прапор замайорів над 24-ма українськими містами та Кримським півостровом. Тож сьогодні наші педагоги додали барв гімназійному подвір‘ю. Готуємось до свята та прийдешнього навчального року. 

З Днем прапора!

З прийдешнім Днем незалежності! 

 

1 вересня 2022 року наше подвір‘я наповнилося усмішками й дитячими голосами. На святкову зустріч зібрались учні І(5) та VII(11) гімназійних класів. Після взаємних привітань випускники провели першокласникам квест-знайомство із школою. Ми щасливі нарешті бачитись наживо. І раді, що перший гімназійний день минув без тривог. 

 

Дякуємо Богові! Дякуємо ЗСУ!

З нагоди Дня гімназії у нашій гімназії функціонує фотовиставка "Будь свідомим" Плакати є інтерактивними: ми бачимо яскраві фото, а перейшовши за QR кодами, спостерігаємо, як може змінитись реальність, якщо ми не будемо дбати про довкілля.