Виховні проекти

23 квітня 2019 року  учні V(9)-их класів Львівської правничої гімназії садили дерева у лісництві с. Липники. Пагінці учні виростили самостійно: восени вони зібрали жолуді, а навесні вони проросли. Це ще раз демонструє, що дбати про екологію легко і цікаво. Захід відбувся в рамках виховного проекту “Людина народилася для діяльності. Жити - значить працювати".

3 квітня 2019 року в рамках реалізації виховного проекту “Ціннісне ставлення до культури та мистецтва” гімназисти ІV-Б класу відвідали Перший український театр для дітей та юнацтва. Окрім перегляду оригінальної вистави “Шевченко.ua”, учні мали змогу побувати за лаштунками театру і відкрити для себе цікавий світ театрального мистецтва. Головний режисер театру, п. Роза Саркісян, ознайомила учнів з історією театру, специфікою приготування та постановки вистав, а також розповіла про нові творчі проекти.

23 травня 2018 року відбувся захист виховного проекту І(5)-их гімназійних класів "Вчимося спілкуватися". Впродовж року учні обговорювали правила спілкування з батьками, друзями, однокласниками, дізнавались більше про толерантність, етикет, комунікацію у соцмережах. Результатом роботи стало видання пам'ятки "Заговори, щоб я тебе побачив... ", у якій гімназисти та їх наставники підсумували досліджене у вигляді правил і порад, які проілюстрували власними малюнками.

26 лютого 2019 року гімназисти IV(8)-их класів взяли участь у майстер-класі зі створення малюнків в техніці ебру (картини на воді). Захід відбувся в рамках підготовки навчально-виховного проекту "Ціннісне ставлення до мистецтва та культури".

18 травня 2018 року відбувся захист проекту V(9)-их класів "Культура спілкування - основа сімейного виховання".  Спільно з психологом гімназисти дослідили чотири стилі батьківського виховання: поблажливий,  усунутий, владний та спрямовуючий, які представили у вигляді діаграм та графіків.  Підсумком проекту став показ міні-вистав: "Любов чи обов'язок", "Жахливий сон",  "Сучасні діти та батьки",  у кожній з яких було відображено певний тип виховання.