Всеукраїнські проекти

Вітаємо гімназистку Львівської правничої гімназії - Шимків Надію  із ІІ місцем у Х-му Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт "Я - журналіст!". Нагородження відбулось 23 грудня у Спілці журналістів України, а учасниками конкурсу було 466 учнів з різних куточків України.

Дякуємо Віталію Голубєву та всім організаторам конкурсу за сприяння розвитку майбутнього нашої журналістики.

30 листопада 2019 року  команда Львівської правничої гімназії взяла участь у міжрегіональному турнірі українсько-німецького проекту “Молодь дебатує”. Учасниками змагань були кращі дебатанти Тернопільської, Вінницької, Хмельницької, Сумської та Львівської областей. Вітаємо нашу ученицю - Шимків Надію із заслуженою перемогою на дебатній грі та можливістю позмагтись у півфіналі, який відбудеться у м. Харків.

 

Дякуємо організаторам проекту та заохочуємо учнів дебатувати разом з нами!

20 грудня 2018 року  в рамках проекту "Healthy schools" відбувся конкурс рецептів корисної випічки. Серед великої кількості рецептів було обрано фіналістів. Результати конкурсу: печиво Ірини Обрембальської визнано найсмачнішим, випічку Соломії Конопади - найоригінальнішою, а найдієтичнішим журі обрало печиво - Юлі Іванчишин. А наш переможець - рецепт печива від Анастасії Феськової.

Вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам!

16-17 лютого 2019 року учні Львівської правничої гімназії взяли участь у фінальних змаганнях Німецько-український проект "Молодь дебатує", що відбувались у м. Харкові. Учасники обговорювали проблеми насильства в відеоіграх та перспективи електронного голосування в Україні.

Дякуємо за цікаві знайомства, насичені дебати та теплий прийом!

3 грудня 2018 року  команда гімназистів Львівської правничої гімназії взяла участь в регіональному турнірі німецько-українського проекту "Молодь дебатує". Нас гостинно зустріло місто Вінниця, де зібрались учні 10 шкіл Львівської, Житомирської та Вінницької областей. Обговорювали актуальну для всієї планети проблему відмови від атомної електроенергетики. Після насичених та інформативних дебатів журі обрало 4 півфіналістів, серед яких наша гімназистка, учениця V(9)-Б класу, Шимків Надія! Вона представить нашу гімназію на Всеукраїнському турнірі в м. Харків. 

Дякуємо нашій команді дебатерів та вітаємо із перемогою!