Міжнародні проекти

11 грудня 2019 року  в рамках співпраці з Generation Global учні ІІІ та ІV-их класів гімназії взяли участь в трьохсторонній відеоконференції з Першою міською гімназією міста Черкаси та школою Монтесоррі з Швеції. Учасники конференції обговорили Декларацію Прав Людини. Було цікаво та пізнавально, так як учні ділилися власними думками та досвідом, ставили цікаві питання та відповідали на них.

13 квітня 2019 року  гімназист V(9)-А класу Ярослав Грицюк, , взяв участь у III етапі міської учнівської конференції "LvivTeenTalks”. Участь у цьому проекті надає можливість виголосити іноземною мовою коротку промову, що надихає до набуття нових знань.

You’re doing great, Yaroslav!!!

27 листопада 2018 року відбулася міжнародна відеоконференція на тему "Мистецтво як самовираження". Учасниками відеоконференції були гімназисти IV(8), V(9) та VI(10)- их класів Львівської правничої гімназії, а також учні зі США та Польщі. Школярі вели цікавий діалог, обмінювалися думками та враженнями.

 

28 лютого 2019 року в рамках Міжнародного проекту "Generation Global" учні Львівської правничої гімназії взяли участь у відеоконференції "Faith, Values, Communities". Учні спілкувались англійською мовою зі своїми італійськими ровесниками, обговорюючи проблеми цінностей та самовираження в сучасному суспільстві.

З 18 по 28 червня 2018 року гімназисти Львівської правничої гімназії брали участь в міжнародному англомовному таборі в Болгарії, що проходив на морському курорті "Сонячний берег". Впродовж 10-ти днів учні вдосконалювали свої знання з англійської мови, купались у Чорному морі, брали участь у розважальних програмах, зокрема перемогли в конкурсі талантів "Camelot". Це вже третя поїздка в рамках міжнародного обміну, впродовж минулих років гімназисти відвідали табори в Хорватії та Греції.