Міські проекти

18 квітня 2019 року  учні Львівської правничої гімназії взяли участь у міській науково-практичній конференції ”Українські жінки-науковці та їх внесок у розвиток науки в Україні та у світі». Учні отримали диплом третього ступеня.

Вітаємо!

15 грудня 2018 року  гімназисти Львівської правничої гімназії взяли участь у дебатному турнірі "Львівська шкільна дебатна ліга". Серед фіналістів - учениця VII(11)-Б класу Олександра Давидова, якій вдалося обійти інші 28 команд різних шкіл Львова.

Дякуємо учасникам за цікаву та насичену гру!

5 грудня 2018 року учні Львівської правничої гімназії взяли участь у підсумковій грі міського квесту «LeoQuest» для школярів 7-их класів. У районних квестах взяли участь 67 команд, 10 з яких увійшли до фіналу. Учні ознайомились із грою «In the city», у якій спільно виконували завдання на розвиток критичного мислення, вирішували проблемні ситуації.

Вітаємо переможців та дякуємо за організацію такого пізнавального конкурсу! 

28 листопада 2018 року відбувся відбірковий етап з курсу «Навігатор до фінансової свободи», учасниками якого були гімназисти IV-Б класу Львівської правничої гімназії. Головною метою проекту було навчити дітей раціонально розпоряджатись коштами та досягнути фінансової свободи. Команда нашої гімназії пройшла до фіналу.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

29 травня 2018 року вокалісти ансамблю "Мрія" Львівської правничої гімназії взяли участь у міському фестивалі "Сонцелеви - діти-волонтери". Гімназисти представили волонтерство у напрямку культури і мистецтва та подарували присутнім свої пісні.