Проєкти

Гімназистка Львівської правничої гімназії Шимків Надія стала суперфіналісткою німецько-українського проекту "Молодь дебатує".

7-8 лютого 2020 року команда нашої гімназії взяла участь у фінальному дебатному турнірі, що відбувався у м.Харкові у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. Дебатери обговорювали проблему реалізації проекту "Екологічно чисте місто" в Україні та можливість виділення місць у Верховній Раді для представників неурядових громадських організацій. Учасники з різних куточків України продемонстрували глибоку обізнаність у темах та вміння цікаво й толерантно вести дискусію. За підсумками дебатів наша учениця Шимків Надія увійшла до четвірки кращих учасників проекту "Молодь дебатує" 2020 року.

Дякуємо організаторам за чудові можливості. Вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

23-24 січня 2020 року  гімназисти IV(8) класів взяли участь в першій частині проекту "From Germany with love", що відбувається в рамках співпраці театру Лесі Українки з німецькими театрами Die Neue Buhne (м. Зенфтенберг) і Futur 3 (м. Кельн). Двогодинний Workshop проводили Андре Арлен та Тереза Герс, метою якого було продемонструвати необхідність ненасильницького спілкування та постійного пошуку врегулювання конфліктів.

11 грудня 2019 року  в рамках співпраці з Generation Global учні ІІІ та ІV-их класів гімназії взяли участь в трьохсторонній відеоконференції з Першою міською гімназією міста Черкаси та школою Монтесоррі з Швеції. Учасники конференції обговорили Декларацію Прав Людини. Було цікаво та пізнавально, так як учні ділилися власними думками та досвідом, ставили цікаві питання та відповідали на них.

Вітаємо гімназистку Львівської правничої гімназії - Шимків Надію  із ІІ місцем у Х-му Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт "Я - журналіст!". Нагородження відбулось 23 грудня у Спілці журналістів України, а учасниками конкурсу було 466 учнів з різних куточків України.

Дякуємо Віталію Голубєву та всім організаторам конкурсу за сприяння розвитку майбутнього нашої журналістики.

30 листопада 2019 року  команда Львівської правничої гімназії взяла участь у міжрегіональному турнірі українсько-німецького проекту “Молодь дебатує”. Учасниками змагань були кращі дебатанти Тернопільської, Вінницької, Хмельницької, Сумської та Львівської областей. Вітаємо нашу ученицю - Шимків Надію із заслуженою перемогою на дебатній грі та можливістю позмагтись у півфіналі, який відбудеться у м. Харків.

 

Дякуємо організаторам проекту та заохочуємо учнів дебатувати разом з нами!