Подорожі, екскурсії

29 травня 2019 року  гімназисти IV(8)-А класу відвідали пункт пропуску через державний кордон України “Рава-Руська”. Учні дізнались більше про роботу прикордонної служби та особливості пропуску громадян.

Дякуємо за цікаву та пізнавальну екскурсію!

18 травня 2019 року  гімназисти І(5)-А класу відвідали з екскурсією історичний центр Жовкви та старовинний Крехівський монастир.

На весняних канікулах учні Львівської правничої гімназії відкривали для себе нові міста й країни . Гімназисти ознайомлювались з архітектурою Риги, відвідали “місто мостів” - Стокгольм та місто-курорт Юрмалу. Найбільше ж усім запам’ятались дні, проведені на поромі, яким гімназисти подорожували вздовж Балтійського моря.

 

Канікули   – час відпочити не лише фізично, а й духовно. 

9 квітня 2019 року педагоги Львівської правничої гімназії відвідали одну з найбільших святинь української церкви - Зарваницький духовний центр. Спільно з о.Тарасом вчителі пройшли Хресну дорогу, приступили до чудотворнї ікони Зарваницької Божої Матері. Також відвідали Музейно-меморіальний комплекс «Рідна хата» патріарха Йосифа Сліпого у с.Заздрість, де почули історію життя та служіння митрополита.