Подорожі, екскурсії

18 грудня учні ІІІ(7)-В класу відвідали казкове зимове містечко Вінтервілль. Гімназисти побували в казкових будиночках з чудернацькими жителями, зустріли фантастичних героїв та завітали у резиденцію святого Миколая.

 19-20 листопада вчителі учні V(9) класів мандрували Закарпаттям.  Гімназисти відвідали бункер лінії Арпада, замок Паланок, побували на буйволиній та оленячій фермі, дегустували сири та піднялись канатною дорогою на боржавські полонини.

10-11 грудня учні І(5) гімназійних класів їздили в місто Іршаву на Закарпатті. Учні відвідали сироварню, пройшли захопливий квест, розмалювали пряники, пройшли спортивні змагання та весело провели час.

5-6 листопада учні IV(А,В) класів мандрували сонячним Закарпаттям. Гімназисти побували у бункері Арпада,замках Шемборнів та Святого Миколая. Також відвідали найбільшу ферму буйволів, де стали дегустаторами смаколиків із буйволиного молока. На фермі оленів гімназисти змогли самостійно підгодувати оленят ,а завершили екскурсію чудовим оглядом гір на канатно- крісельній дорозі.

 

Чудові вихідні подарували всім "класний" настрій і прекрасні спогади.