Освітні проєкти

Впродовж березня 2023 року  наші гімназисти працювали над книгами-мальописами в рамках інклюзивного проекту «Світ один для всіх».  В результаті учні створили книги «Почути друга» (Підбережник Олесь V-В) та «Сонячний танець» (Дух Вікторія., Пелих Анна-Марія, Денис Анна, Ілечко Анастасія).

Учні нашої гімназії активно  готуються до захисту проекту ЕкоМайстерня в рамках міського конкурсу “Привітна школа”.  Після інтенсивного навчання гімназисти розробляють та вдосконалюють свою ідею і готуються до головного захисту, який вже скоро відбудеться у Львівській міській раді.

10 березня 2023 року  наша гімназистка Угрин Соломія взяла участь у дебатному турнірі, що відбувався у м. Хмельницький в рамках Німецько-український проект "Молодь дебатує".

Дякуємо за можливість!

«Молодь дебатує» — міжнародний проєкт шкільних дебатів в Україні за методикою «Jugend debattiert», спрямований на розвиток критичного мислення в старшокласників. Ініціатива «Молодь дебатує» спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовника/-ці, дискутуючи на суспільно важливі теми. Її метою є запровадження шкільних дебатів як можливості розширення пропозиції інструментів демократичної освіти для учнів. Реалізацію проєкту «Молодь дебатує» взяла на себе громадська організація Internationales Haus Sonnenberg, Німеччина, що вже з 1949 року сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті, за методичної підтримки проєкту «Jugend debattiert» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

https://ukraineyouthdebates.de/