Методична робота

28 листопада 2018 року відбувся квест-урок з історії “Якось у Львові”, розроблений за мотивами коміксу Марічки Крижанівської “Таємниці львівського годинникаря”. Серед учасників незабутньої мандрівки містом були учні І(5)-их класів Львівської правничої гімназії. Було весело та цікаво.

27 листопада 2018 року гімназисти V(9)-А та V(9)-Б класів взяли участь в уроці у формі дебатів, де обговорювали питання «Чи слід вважати «Енеїду» Котляревського енциклопецією українознавства?»

13 листопада 2018 року - 100-річчя проголошення ЗУНР. З цієї нагоди наші вчителі історії Світлана Романчак та Зоряна Шклярська приєднались до проведення єдиного уроку "Вони творили історію України. Політичні лідери ЗУНР", який провели в V(9)-Б та VІІ(11)-Б класах.

16 листопада 2018 року вчителі англійської мови Анна Смик та Наталія Демків провели квест "Autumn quiz". В парку Івана Франка учні І-А, ІV-А та ІV-Б класів виконували різноманітні завдання, розвивали комунікативні навички та поповнити свій словниковий запас.

8 листопада 2018 року у Львівській правничій гімназії відбулось районне методоб‘єднання вчителів зарубіжної літератури Шевченківського та Залізничного районів. На засіданні виступили директор гімназії - Савчак Ореста Теодозіівна, методист Львова - Мрачковська Галина Михайлівна і голова РМО - Галамай Наталія Станіславівна. Також учасники відвідали екскурсію в музеї "Жінки-українки в боротьбі за державність" яку провела вчитель історії - Романчак Світлана Антонівна.